PONY ŠKOLIČKA

 

První seznámení s koňmi a poníky pro děti již od 3  let. 

 

*Proč navštěvovat pony školičku?

Zvířata dětem pomáhají v rozvoji pohybových schopností a také napomáhají soustředění, což je velice důležité nejen u předškolních dětí.

Děti se budou učit o poníky a koně postarat, poníky vodit, čistit je a pečovat o ně, ale také základy uždění, sedlánía samozřejmě ježdění, hlavně správný sed a cviky na uvolnění.  Děti si najdou kamarády, kteří mají společnou zálibu. Také tráví  pobyt na čerstvém vzduchu.

 

*Co je zapotřebí?

K navštěvování školičky je potřeba odevzdat vyplněnou přihlášku a vlastnit přilbu (prozatím postačí přilba na kolo), doporučuji vhodné teplé oblečení a obuv a svačinku..a

 

*Kdy a jak školička probíhá?

Školička bude probíhat od měsíce dubna, a to každý čtvrtek, v době od 16:o0 do 18:oo hodin. Děti budeme učit péči o koně a poníky , budeme si povídat o plemenech, popisovat části výstroje, a v druhé polovině budeme děti učit správně sedět na koni a jezdit. V nepřízni počasí budeme probírat teorii.

 

*Kolik bude stát školička?

Každá návštěva školičky bude stát 200Kč.

Pokud máte další dotazy, ráda odpovíme,telefonicky, emailem, i osobně. Je také možné přijet se podívat, kde bude školička probíhat.

 

Těšíme se na Vás!!